Your session is about to timeout due to inactivity. Click OK to extend your time for an additional 480 minutes.
Click and drag to spin
£19.49 excl VAT
£16.39
excl VAT
£19.67 incl. VAT
Pack of 2 £8.20 excl.VAT per unit Item code: A343572
Specifications
Product Information
| Product Name | Bott Perfo Magnetic Tool Holder, Material: Steel, O/A height: 60 mm, O/A width: 25 mm, O/A length: 28 mm |
|---|---|
| Brand | Bott |
| Packaging | <strong>Pack of 2</strong> |
Technical Specification
| O/A height (mm) | 60 mm |
|---|---|
| O/A width (mm) | 25 mm |
| O/A length (mm) | 28 mm |
| Material | Steel |
| Manufacturer Ref. | 14022035 |
| Customer warranty | 10 years |
| Product origin | Made in UK |
Documentation
Please select a product to view available documents
Our reviews are genuine and reliable. To find out more about our authentication and control procedures, click here.