Your session is about to timeout due to inactivity. Click OK to extend your time for an additional 480 minutes.
Click and drag to spin
£84.30 incl. VAT
£70.25 excl. VAT
Pack of 6 £14.05 incl.VAT per unit Item code: AA95118
Environmental and/or social benefits
This packaging is either partially or entirely recycled, which means that it has been made using materials from recycling facilities (refer to the technical specifications for more information).
Specifications
Product Information
| Product Name | LabelWriter self-adhesive return labels, 6 rolls, Background colour: White, Lengths: 25 mm |
|---|---|
| Brand | Dymo |
| Packaging | <strong>Pack of 6</strong> |
Technical Specification
| Lengths (mm) | 25 mm |
|---|---|
| Width (mm) | 54 mm |
| Tape length (cm) | 300 cm |
| Material | PAPER |
| Colour | WHITE |
| Background colour | WHITE |
| Character colour | BLACK |
| Packaging | ROLL |
| Manufacturer Ref. | 2177564 |
| Product origin | Made in the EU |
| Selection home office | YES |
| Customer warranty | LEGAL GUARANTEE |
Documentation
Please select a product to view available documents
Our reviews are genuine and reliable. To find out more about our authentication and control procedures, click here.