Your session is about to timeout due to inactivity. Click OK to extend your time for an additional 480 minutes.
Edge Two Person Bench Desk
Click and drag to spin
£579.00
excl. VAT
£694.80 incl. VAT
unit Item code: A464055
Specifications
Product Information
| Product Name | Edge Two Person Bench Desk, O/A width: 140 cm, Type of desk: Straight desk face to face |
|---|---|
| Packaging | unit |
Technical Specification
| Model | Two Person Desk |
|---|---|
| Type of desk | Straight desk face to face |
| Type of desk element | Desk |
| O/A depth (cm) | 160 cm |
| Height (cm) | 73 cm |
| Table top material | MFC |
| Table top thickness (mm) | 25 mm |
Documentation
Please select a product to view available documents
Our reviews are genuine and reliable. To find out more about our authentication and control procedures, click here.