Your session is about to timeout due to inactivity. Click OK to extend your time for an additional 480 minutes.
Economy Safety Knives
Click and drag to spin
£108.00 incl. VAT
£90.00 excl. VAT
Pack of 12 £9.00 incl.VAT per unit Item code: A329434
Specifications
Product Information
| Product Name | Economy Safety Knives, Retractable blade: yes, O/A length: 23 cm, O/A height: 1.5 cm, O/A width: 9 cm |
|---|---|
| Packaging | <strong>Pack of 12</strong> |
Technical Specification
| Colour | BLACK/YELLOW |
|---|---|
| Retractable blade | YES |
| O/A length (cm) | 23 cm |
| O/A width (cm) | 9 cm |
| Model | Left Handed Cutter |
| Customer warranty | 1 YEAR |
| O/A height (cm) | 1.5 cm |
Documentation
Please select a product to view available documents
Our reviews are genuine and reliable. To find out more about our authentication and control procedures, click here.