Your session is about to timeout due to inactivity. Click OK to extend your time for an additional 480 minutes.
All-strapping mobile reel dispenser - Steel, plastic and textile strapping
Click and drag to spin
Specifications
Product Information
| Product Name | All-strapping mobile reel dispenser, For strapping: Steel, plastic & textile, Lengths: 580 mm, Width: 530 mm |
|---|---|
| Packaging | unit |
Technical Specification
| For strapping | Steel, plastic & textile |
|---|---|
| Lengths (mm) | 580 mm |
| Width (mm) | 530 mm |
| Height (mm) | 1030 mm |
| How to package | STRAPPING, PALLETISING |
| What to package | MEDIUM VOLUME, HIGH VOLUME |
| Model | With puncture-proof wheels |
Documentation
Please select a product to view available documents
Our reviews are genuine and reliable. To find out more about our authentication and control procedures, click here.